Myynti

Hyvinkää, Riihimäki, Hämeenlinna ja Tampere ympäristöineen

Jukka Linnatsalo
myyntijohtaja

jukka.linnatsalo@ki-sal.fi
0500 429 654

Länsi-Uusimaa, Länsi-Pohjanmaa ja Ahvenanmaa

Klaus Hacklin
myyntipäällikkö

klaus.hacklin@ki-sal.fi
0500 429 659

Itä-Uusimaa ja Kaakkois-Suomi

Mark Van’t velt
myyntipäällikkö

mark.vantvelt@ki-sal.fi
0500 429 655

Lounais-Suomi

Markus Auvinen
myyntiedustaja

markus.auvinen@ki-sal.fi
040 700 1697

Pohjois-Suomi ja Pohjois-Pohjanmaa

Keijo Koskela
myyntiedustaja

keijo.koskela@ki-sal.fi
0500 703 583

Keski- ja Itä-Suomi sekä Etelä-Pohjanmaa

Jukka Pietarinen
myyntiedustaja

jukka.pietarinen@ki-sal.fi
050 594 8448

Pääkaupunkiseutu, suurkeittiöt

Arttu Pulli
myyntiedustaja

arttu.pulli@ki-sal.fi
050 452 4840

Leipomot, koko Suomi

Henna Sireeni
myyntiedustaja

henna.sireeni@ki-sal.fi
050 440 3850

Yhteystiedot

Toimisto

Ki-Sal Oy
Keilaranta 10 E
02150 ESPOO
Puh. 0207 413 780

Melina Laakso
tuotekoordinaattori

Tuuli Hartikainen
myyntiassistentti

Varasto

Vapaalantie 8
01650 VANTAA
Puh. 040 455 1090
logistics@ki-sal.fi

Jukka Potinkara
logistiikkapäällikkö
040 513 8337

Kysymyksiä tai palautetta voitte lähettää osoitteeseen
info@ki-sal.fi

Ota yhteyttä